Střídali

Janáček M. (Janáček J.), Mitáček (Machovec)

Připraveni do hry:

Čermák, Slanař

Nedělní derby hrané za slunečného podzimního počasí přilákalo na Staré Ransko okolo tří stovek diváků. Od úvodu se hrálo v dobrém tempu a bojovně z obou stran. První branková příležitost domácích přišla hned v první minutě. Zůstala však nevyužita stejně jako ještě několik dalších v první půli, protože utočníkům se v zakončení nedařilo. Ždírec hrál také aktivně a dobře kombinoval. Ztroskotával však na domácí obraně, ve které dominovali Novosad a stoper Kafka. Nebezpečná byla střela Plíška a ještě hlavička z bezprostřední blízkosti. Oba pokusy se ale mezi tyče nevešly. První půle tak skončila bezbrankovou remízou. Po přestávce hra pokračovala v podobném duchu a skóre otevřeli hráči Spartaku. U rohového praporku byl faulován Dohnal a následný přímý kop zahrával Honza Ročárek. Na vysoký balon si vyskočil stoper Kafka a jeho hlavičku si srazil do vlastní branky Polanský. Po obdržené brance byli hosté ještě aktivnější a naopak domácí v útlumu. I přesto pojistili vítězství druhou brankou. Přesnou přihrávku do běhu dostal Dohnal a z poměrně velké dálky propálil křižnou střelou golmana Semelku. Krásná střela stanovila konečný výsledek derby na 2:0 pro Spartak. Ždírec se sice stále tlačil dopředu ale Žákovu branku prakticky neohrozil. Za zmínku stojí ještě neproměněná penalta domácího mužstva. Staré Ransko zůstává na první příčce bod před Mírovkou. O další bod zpět je Chotěboř "B".