Dohnal, Dymáček, Ročárek J., Mitáček

Ročárek M., Janáček J.

Střídali: Machovec (Dymáček)

Připraveni do hry: Málek, Strašil

Zápas s Rozsochatcem se nevydařil celému mužstvu. Mdlý výkon obrany i zálohy, neproměňování vyložených šancí v útoku. Tak vypadal výkon Starého Ranska. Hosté šli do vedení v úvodu utkání z penalty. Druhý gól přidali po akci ze strany, kdy se pohodlně dostali až do pokutového území hostí a gólman Žák se po střele natahoval marně. Přehlídka neproměněných šancí probíhala po celý první poločas. Těsně před jeho koncem alespoň snížil na 2:1 střídající Machovec. Vyrovnání se domácí dočkali až po přestávce opět z kopačky Petra Machovce. I ve druhém poločase hrál Rozsochatec aktivně, když několikrát zahrozil z rychlých protiútoků. Nutno ovšem dodat, že tomu bylo nejčastěji po chybách raneckých hráčů v rozehrávce, při špatných odkopech nebo prohraných osobních soubojích. Ani jeden z týmů však branky nepřidal a utkání tak skončilo remízou. Ransko tím promarnilo možnost utéct pronásledovatelům v tabulce OP o tři body. Zůstává však stále první, když má o bod více než béčko Chotěboře a Mírovka.