Výsledek: 8 : 5    pol. 3 : 4, rozhodčí Slanař J.

Branky: Mišinger, Janáček M., Janáček J., Machovec

Janáček J., Machovec P., Pecina J. (dorost)

Trenér: Šikl J., Slanař J., Beránek M.

Pro pana Mísaře

Jirka S,5. 3. 2012 18:38

Děkujeme pane Mísaři, moc nás to potěšilo. Tento týden budeme hrát ještě přípravu v Luži a příští týden poslední přípravný zápas se Ždírcem B na umělce ve Žďáře. Budeme se snažit Vás informovat o výsledcích. Mějte se hezky a nashledanou na Ransku. Jirka

Re: Pro pana Mísaře

J.Mísař,9. 3. 2012 13:57

Moc děkuji za ochotu a věřím,že Spartak zvládne jaro lépe než podzim.Škoda některých zbytečně prohraných zápasů a hlavně vyloučených hráčů bylo na můj vkus nějak hodně.Honza

Re Ransko-Luže

J.Mísař,5. 3. 2012 14:38

Jirko,děkuji moc za vysvětlení,protože na Ransku nejsem,tak mě zajímají výsledky i střelci.Jinak jako jeden z mála/ještě Pavel Novosad/ se staráte o propagaci Spartaku slovem,za což máte moje velké uznání.
V loňské sezoně jsem měl smůlu,vždy když jsem byl na Vysočině,tak hrál Spartak venku,letos mi to snad vyjde.Pozdrav všem příznivcům Spartaku,pozdravujte i doma.Ještě jednou díky.Honza

Ransko-Luže

J.Mísař,24. 2. 2012 6:27

Komentáři k zápasu moc nerozumím,výsledek je 8:5,poločas 3:4,ale střelci branek jsou jen 4,jeden tedy dal asi góly 2,nebo všichni po 2,jestli jsme ovšem vyhráli.Ještě si mohli dát hosté "vlastence"...

Re: Ransko-Luže

J. Slanař,4. 3. 2012 18:55

Pane Mísaři,
opravdu jsme vyhráli 8 : 5, v poločase jsme prohrávali i když náš brankář vyrazil penaltu - vlastní hráč však při pokusu odhlavičkovat míč trefil vlastní bránu :-))
A ty střelce nevíme přesně kdo kolik dal, proto jsme je jen vyjmenovali.