Dohnal,  Ročárek J., Ročárek M., Dymáček

Machovec, Janáček J.

Střídali: Čermák (Ročárek M.), Strašil (Janáček J.)

Připraveni do hry: Málek

Jako už po několikáté v této sezoně se Spartak ocitl v gólové šanci hned v úvodní minutě. Po zaváhání domácího golmana otevřel skóre z dorážky Machovec. Další šance Ranska následovaly ale zakončení bylo buď nepřesné nebo zbytečně laxní. Do hry se tak dostávali také domácí a několik jejich střel mířilo nebezpečně blízko Žákovi branky. Žádná se však neujala, naopak další branku přidal na opačné straně Machovec střelou k tyči. I přes dvoubrankové vedení nebyl výkon Raneckých v první půli dobrý jak v útočné tak ani v obranné fázi. Druhý poločas však byl ještě horší. Domácí hráči vlétli na vedoucí tým soutěže a pořádně mu zatápěli. Snadno se dostávali přes záložní řadu a na krátkém hřišti byla každá jejich střela velmi nebezpečná. Snaha se domácím vyplatila a snížili na rozdíl jedné branky. Domácí útočník se mezi dvěma obránci protáhl až do pokutového území a jeho střelu k tyči nezastavil ani vybíhající Žák. Hosté se neponaučili, špatně přebírali hráče soupeře a nebyli v pohybu. Proto tlak domácích trval po celý druhý poločas. V brance byl naštěstí výborný Žák, který Ransko několikrát podržel svými zákroky. Když už se také Spartak dostal do útoku, tak vše selhalo na finální přihrávce nebo špatném zakončení. Prosadit se dokázal pouze Jirka Janáček, když situaci, kdy byl sám před golmanem vyřešil střelou na zadní tyč a v závěru utkání tak uklidnil svůj tým. Staré Ransko předvedlo jeden z nejhorších výkonů letošního podzimu. I ten ovšem stačil na loňského účastník I. B třídy Dlouhou Ves. Nejbližší pronásledovatelé Spartaku také vyhráli a situace na čele tabulky zůstává nezměněná.

Poslední domácí utkání podzimu sehrajeme s mužstvem Šlapanova v sobotu 27. října od 14:30. Přijdte nás podpořit !