Herálec- Ransko 7-2 (4-0)

Sestava: Slanař,Kafka,Novosad,Říha,Šír,Hudec,Brychnáč,Dymáček,Boguaj st.,Ročárek,Janáček J.

Střídali:Mrštík,Boguaj ml.,Holcman D.

Střelci:Brychnáč,Holcman D.

V dalším kole jsme zajížděli na horkou půdu Herálce.Domácí nás od začátku přehrávali ,byli neustále v pohybu ajednoduchým sklepáváním a hrou na třetího nás neustále přečíslovali.Obránci se zapojovali do ofenzivní činnosti,včetně krajních beků,a tím vznikala velká okna v našem středu,kdy docházelo k přečíslování 2-4 nebo 2-5.Z toho také pramenilo spoustu šancí, a tak poločas 4-0 byl z našeho pohledu ještě milosrdný.

V druhém poločase jsme přestali nesmyslně vystupovat a začali vyplnovat prostory,což se ukázalo jako pozitivní.Přišlo i nekolik šancí z naší strany kdy jednu z nich proměnil ve 48.min pěknou střelou z dálky Brychnáč.V 85.min si po rohovém kopu zpracoval s přehledem míč David H.a uklidil ho do brány domácích.

Po zlepšeném výkonu ve druhém poločase,který jsme prohráli 2-3,tak utkání skončilo celkově 7-2 pro domácí.

Chyběl nám pohyb bez míče ,nedokázali jsme nabírat hráče,a nepochopili jsme systém přebírání hráčů.Pravidlo bránit toho hráče který je nejblíže naší brance at už je můj nebo ne jsme vymazali asi z hlavy,stejně tak že pokud vyjíždí obránce nahoru musím s ním jako útočník pokračovat v pohybu.........všechny tyto věci vedly k této porážce a pro nás k lekci z organizace hry.

Každopádně alespon malou pochvalu si zasloužíme za druhý poločas,kdy i přes nepříznivý výsledek jsme dokázali najít si na hřišti prostor ke kombinaci a vytvořit si několik šancí ke vstřelení branky.

Soupeři díky za malou školu fotbalu,divákům za podporu(fandily nám i když to byli domácí).