3.6 25.kolo Keřkov-Ransko 1-1

4. 6. 2023

V předposledním kole jsme zajížděli do Keřkova.Na velmi tvrdém a suchém povrchu se nedalo moc vymýšlet.Domácí se snažili o kombinační hru,ale naše obrana a středová řada celkem dobře zavírala střed hřiště a nedovolili jsme domácím v podstatě nic.Bohužel pro nás nedokázal proměnit svůj samostatný únik Pavel Janáček ,a dorážka Kuby P. po následném odražení také neskončila golem.Poločas tedy skončil bez branek.

Do druhé poloviny vstoupily lépe domácí a hned ve druhé minutě vedli 1-0.Následovalo pár dobrých střeleckých pokusů Ročárka a Janáčka P.,ale až akce po krásném vyjetí a přechodu do útoku skončila konečně brankou,kterou vstřelil M.Ročárek 1-1.

Na konci zápasu ještě J.Žák zachránil fantastickým zákrokem alespon bod pro hosty,a tak konečný výsledek 1-1 byl vzhledem k utkání spravedlivý.

ALLSTAR: Žák,Janáček P,Kafka R.