4. kolo: TJ Spartak Staré Ransko - SK Přibyslav "B"

Mišinger, Čermák, Kafka, Novosad

Dohnal, Dymáček, Ročárek M., Ročárek J.

Machovec, Janáček J.

Střídali: Janáček M., Strašil, Mitáček

Ve čtvrtém kole hostil Spartak rezervu Přibyslavi, která dorazila ve značně omlazené sestavě. Utkání začalo lépe pro domácí. Krátce po úvodním hvizdu otevřel skóre Petr Machovec když zakončil pohlednou akci vedenou po levé straně. Po obdržené brance začala hrát také Přibyslav a hrozila  rychlými protiútoky po obou stranách hřiště. Po našem faulu dostala příležitost zahrávat standartní situaci. Tu hosté rozehráli podél vápna a neobsazený hráč měl dostatek času srovnat stav zápasu na 1:1. V dalších minutách se ani jeden z týmů nedostával do gólových šancí a hrálo se vetšinou ve středu hřiště. Vyjímkou byla akce Tomáše Dohnala, když na polovině hřiště získal míč, ve sprintu si obhodil protihráče a zastaven byl až na hranici pokutového území faulem zezadu. Následovala červená karta pro obránce hostí. V deseti se Přibyslav stáhla na svou polovinu a bránila nerozhodný stav až do přestávky. Ve druhém poločase se hra Spartaku zlepšila a začal více zaměstnávat hostujícího brankáře. Zaslouženou odměnou byla druhá branka Petra Machovce, který po centru ze strany využil zaváhání obránce a důrazně zakončil mezi dvěma protihráči. Další branku raneckých přidal aktivně hrající Dohnal křižnou střelou na zadní tyč. Ani střídající hráči hru Přibyslavi neoživili a domácí obrana tak neměla moc práce. Gólový účet zápasu uzavřel Michal Ročárek. Prudká střela z hranice velkého vápna skončila u levé tyče přibyslavské branky. Spartak se tímto vítězstvím posunul do čela okresního přeboru jenom o skóre před Mírovku.