Branky: Janáček Pavel 35.min

Sestava: Slanař-Novosad,Pátek,Holcman D.,Říha M.,-Hudec,Dymáček,Janáček,Havlíček-Zvolánek,Boguaj

Střídali:Kafka,Holcman F

V 5.kole jsme přivítali na domácím hřišti Jeřišno,nováčka soutěže.

Prvních dvacet minut utkání  patřilo hostům,kteří nás dostali pod tlak a vytvořili si několik slibných příležitostí,které však nevyužili a tak se skore neměnilo.Od 20. minuty se hra srovnala,domácí získávali klid na míči a postupně se těžiště hry přesouvalo více na polovinu soupeře.Skore se měnilo v 35.min,kdy po rozehrání standardní situace povedenou střelou z dálky překonal golmana Pavel Janáček-1-0.Hosté zjednodušili hru a snažili se překonat naší obranu dlouhymi nákopy,my jsme se zaměřily na hru po zemi,podržet balon a zbytečně se ho nezbavovat,což se nám celkem dařilo a v přechodové fázi se objevovaly dobré momenty.

Ve druhém poločase se obraz hry příliš nezměnil,několik pěkných akcí na obou stranách brankou neskončilo,stejně tak ani střelecké pokusy z dálky.Zápas tak skončil zaslouženě výhrou domácích 1-0.Pozitivní bylo nasazení všech hráčů,snaha o kombinaci a držení míče,stejně tak vytvoření několika příležitostí ke vstřelení branky.

Děkujeme soupeři za sehrání kvalitního utkání a fanouškům za podporu.

Příští domácí zápas se odehraje 17.9 od 15.30 hod proti TJ Dlouhá Ves.